Запис на ремонт
м. Вінниця, вул. Замостянська, 34а (офіс №22)
Графік роботи: Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Телефон: (063) 838-52-52

Ремонт телефонів Xiaomi

MobiMaster > Ремонт телефонів Xiaomi

Ласкаво просимо на сторінку виробника Xiaomi. Компанія MobiMaster пропонує свої професійні послуги для відновлення Вашого гаджета. Знайдіть, будь ласка, свою модель у списку нижче та ознайомтеся із зразковими цінами на ремонт.

Не знайшли у списку свою модель? Залишіть заявку на ремонт (натиснувши зелену кнопку нижче) і ми Вам обов’язково допоможемо

Зліт відомого китайського бренду був стрімким! У 2011 році компанія вперше вивела свою продукцію на світовий ринок, а вже у 2014 році обігнала за обсягами продажів більш досвідчених виробників і вийшла на третє місце (після Samsung і Apple). Продукція китайської компанії ідеально поєднує технологічність, досить високу якість, надійність та дуже привабливу ціну.

І все-таки, як і будь-яка техніка, вони не застраховані від найпоширеніших поломок, характерних для всіх сучасних смартфонів. І якщо вам потрібен ремонт Xiaomi у Вінниці – замовити його можна у наших майстрів.

З якими проблемами люди найчастіше поводяться?

 1. Необхідність заміни дисплея, тачскрину або захисного скла
 2. «Реанімація» після падіння телефону на тверду поверхню, у воду або намокання під дощем
 3. Несправність динаміків або навушників
 4. Порушення функцій джойстика або окремих кнопок
 5. Зниження ємності акумулятора
 6. Програмні збої: періодичне мимовільне перезавантаження, складнощі з підключенням до мережі або операторів, часті зависання
 7. Відсутність зображення або спотворення кольорів на екрані
 8. Проблеми включення та заряджання

MobiMaster з легкістю позбавить вас всіх цих проблем, причому ціна на ремонт Xiaomi буде найщадніша!
Наші переваги

 • У нас працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом. Ми надаємо ремонтні послуги з того часу, як у Вінниці стали продаватися смартфони цього бренду.
 • На нашому складі завжди є популярні запасні частини для заміни. Але навіть якщо потрібної в цей момент не виявиться – ми можемо замовити та доставити її у найкоротші терміни, оскільки маємо налагоджені зв’язки з постачальниками
 • Обслуговування у нас коштує дешевше, ніж в інших сервісних центрах, а якість вища, завдяки досвіду майстрів та чітко організованій роботі.
 • Ми надаємо гарантію на всі здійснені нами операції.

Тож якщо ваш улюблений гаджет зламався у Вінниці – не біда! Ви можете замовити наші послуги, які повернуть смартфон до життя! Причому зробимо це швидко, якісно та недорого!

Запишитесь, пожалуйста, на ремонт

×

Запишіться, будь ласка, на ремонт

×