Запис на ремонт
м. Вінниця, вул. Замостянська, 34а (офіс №22)
Графік роботи: Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Телефон: (063) 838-52-52

Ремонт телефонів GSmart

MobiMaster > Ремонт телефонів GSmart

Виберіть свою модель у списку нижче та запишіться на ремонт. Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом та уточнить усі терміни та ціни

Akta A4
Aku A1
Alto A2
Arty A3
Guru G1
GX2
Maya M1
Mika M2
Mika M3
Rey R3
Rio R1
Roma R2
Roma RX
Saga S3
Sierra S1
Simba SX1
T4 Lite Edition
T4

Не знайшли свою модель? Залишіть заявку (натиснувши кнопку нижче) і наші фахівці обов’язково Вам допоможуть.

Неакуратність при користуванні смартфоном – одна з основних причин, чому люди в кінцевому підсумку звертаються до сервісного центру з ремонту мобільної техніки. Сучасний ритм життя сприяє тому, що зрештою через необережність або через неправильну експлуатацію ваш мобільний пристрій виходить з ладу раніше, ніж ви цього очікували.

Куди потрібно звернутися, якщо смартфон зазнав поломки? За останні 3 роки кількість сервіс центрів помітно зросла, що дало людям більше вибору, але необхідно знати кілька нюансів перед тим, як йти в перший-ліпший.

Головне, ви повинні бути засвідчені в тому, що перед вами працюють професіонали, інакше існує ризик повторної поломки, якщо під час відновлення були використані неякісні запчастини або над ним працював співробітник не найвищої кваліфікації. Приказка «Скупий двічі платить» придумана не на порожньому місці, і немає нічого страшного в тому, якщо десь ціна на ремонт GSmart буде на 15-25% вище, ніж ви побачили в найближчому сервісі.

Якщо вам потрібний ремонт Gigabyte GSmart у Вінниці, наша компанія готова надати умови для того, щоб продовжити життя вашому гаджету ще на кілька років. Сервісний центр MobiMaster – це можливість вирішити будь-яку проблему з несправністю в максимально короткий термін, незалежно від складності та обсягу робіт.

Чому клієнти звертаються сюди?

  • Оперативна та безкоштовна діагностика з виявлення несправностей протягом 20 хвилин
  • Заміна всіх видів запчастин для стільникових телефонів GSmart, тільки якісні та від перевірених виробників
  • Гарантія 30 днів на запчастини та виконану роботу, якщо ви зрозуміли, що апарат функціонує не так, як ви хотіли
  • Усунення несправностей у день оформлення замовлення

Запишитесь, пожалуйста, на ремонт

×

Запишіться, будь ласка, на ремонт

×