Запис на ремонт
м. Вінниця, вул. Замостянська, 34а (офіс №22)
Графік роботи: Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Телефон: (063) 838-52-52

Ремонт ноутбуків Samsung

MobiMaster > Ремонт ноутбуків Samsung

«MobiMaster» пропонує ремонт ноутбуків Samsung у Вінниці. Працюємо швидко, якісно, ​​беремо недорого, використовуємо якісні запчастини.

Стильні та статусні ноутбуки Samsung вже давно користуються заслуженою повагою та популярністю у мешканців України та Вінниці, зокрема.

При хорошому поводженні та догляді якісний лаптоп може працювати років десять, не вийде з ладу, поки що повністю морально не застаріє. І навіть тоді його не доведеться викидати, а можна передати або продати менш вимогливому користувачеві, який «поюзає дідуся» ще кілька років.

Однак довговічність та якість не означають, що ноут працюватиме весь великий термін, жодного разу не зустрівшись із ремонтником.

Щонайменше йому знадобиться періодичне профілактичне обслуговування. Як максимум – “лікування” після падінь, “затоки” клавіш, невдалого транспортування. Усього того, що часто трапляється з портативною технікою.

Найчастіші приводи для звернення до сервісу ноутбуків Samsung

  1. Найчастіше клієнтам потрібне профілактичне чищення ноутбука Samsung. Ця послуга навіть не вважається справжньою ремонтною операцією. Її бажано проводити раз на пів року, навіть якщо ноут не перегрівається і не «гальмує». Своєчасне чищення та заміна термопасти – гарант того, що ремонт «начинки» вам ніколи не знадобиться.
  2. Сумна першість в області «справжніх» поломок тримають розбиті екрани. Це найтендітніша деталь лаптопа. Хоча, заради справедливості, треба сказати, що у Samsungі вони досить міцні, і від простого клацання не тріскаються. Проте заміна матриці ноутбука Samsung – найпоширеніша послуга. “MobiMaster” змінює екрани на самсунгівські, такі ж якісні, як початковий.
  3. Заміна клавіатури на ноутбуці потрібна, навіть якщо перестала функціонувати одна клавіша. Таке часто трапляється, якщо на клаву потрапляє рідина. Будьте обережнішими з кавою та пивом, коли сидите за ноутом!
  4. Іноді потрібне програмне чищення, хоча найчастіше люди справляються з цією проблемою самотужки. Якщо вам це важко – ласкаво просимо, допоможемо.

«MobiMaster» – якісний сервісний центр Samsung

Висока кваліфікація та великий досвід майстрів уможливлюють будь-який, навіть найскладніший ремонт. Як правило, необхідні запчастини завжди є в наявності.

Якщо у вас проблеми з ноутом – звертайтесь. «MobiMaster» ліквідує їх у найкоротші терміни!

Запишитесь, пожалуйста, на ремонт

×

Запишіться, будь ласка, на ремонт

×